Diesel Serwis i Regeneracja podzespołów Diesla

Pompy wtryskowe CR

Oferujemy swoim Klientom profesjonalną regenerację pomp wysokociśnieniowych z układów paliwowych Common Rail. Pompę można w pewnym sensie nazwać „sercem” systemu, ponieważ od jej stanu zależy prawidłowe funkcjonowanie całego układu paliwowego. W przypadku jej eksploatacyjnego zużycia, warto więc zadbać o rzetelną naprawę, aby nie zawiodła w najmniej oczekiwanym momencie.

Dostępna w naszej firmie technologia pozwala testować pompy wysokiego ciśnienia firm Bosch jak również innych producentów, tj.

Denso, Delphi i Siemens. 

Jak przebiega regeneracja pompy wtryskowej CR?

Pompa wtryskowa podlega wstępnym oględzinom przez wykwalifikowanego pracownika serwisu w celu określenia wstępnego stanu technicznego części. Przed naprawą sprawdzamy parametry podzespołu na stole probierczym, analizujemy wyniki testu i ustalamy przyczynę niesprawności.

Następnie pompa wtryskowa zostaje zdemontowana na części składowe, a każda część zostaje dokładnie wyczyszczona w myjce ultradźwiękowej. 

Po dokładnym wyczyszczeniu podzespołu, nasi specjaliści przystępują do wymiany uszkodzonych części na fabrycznie nowe. Podstawową czynnością podczas każdej regeneracji jest także wymiana wszystkich uszczelnień i zaworków. 

Po wymianie uszkodzonych części i montażu, przystępujemy do testowania sprawności pompy wtryskowej oraz jej parametrów niezbędnych dla prawidłowej pracy silnika. Po tak przeprowadzonej regeneracji pompa wtryskowa wraca do właściciela z roczną gwarancją i protokołem potwierdzającym zgodność jej parametrów z parametrami producenta.